Acargroupsan A.Ş. Hakkında

Hakkımızda


Acargroupsan A.Ş. 1980 tarihinde kurulmuş olup aile şirketi olarak inşaat ve emlak sektöründe öncü konuma gelmiştir. Acargroupsan bugüne kadar devlet ihaleleri, ziraat bankası, okullar yapmıştır ve 10 yılı aşkın yapsat işlerini yapmakla birlikte İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Alanya ve birçok şehirde yap sat olarak inşaat ve emlak faaliyetlerine devam etmektedir. Şu an Alanya'da yapılan inşaat Türkiye’de ve Alanya'da başka bir emsali olmayan ultra lüks ve vip villa şeklindedir.

1980 yılında Bitlis'te temelleri atılan Acargroupsan  A.Ş , 40   yılı aşkın zaman zarfında istikrarlı büyümesini sürdürmüş, yatırım ve hizmetleriyle, yarattığı artı değerlerle, başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere ülkemizin itici güçlerinden biri olmuştur.

Ülke çapında 2000 kişinin üstünde istihdam sağlayan grubumuz, başta inşaat , emlak , madencilik, tarım ve hayvancilik ,enerji ve otomotiv olmak üzere birçok alanda faaliyette bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti prensibini kendisine en önemli ilkelerden biri kabul eden Acargroupsan a.ş çalışanlarının mutluluk duyarak ülkelerine katkı sağlamaları için de çaba harcamaktadır.

Ticari hedeflerine ulaşmada yoğun çabalarını sürdüren grubumuz, ülkesinden aldığı gücü ülkesi için harcamaya da gayret etmektedir. Birçok sosyal sorumluluk projesini destekleyen grubumuz, özellikle eğitim, spor ve sanatla ilgili projelere de desteğini arttırmayı sürdürmektedir. İçinde yaşadığı çevreye duyarlı hizmet ve üretim anlayışıyla, doğaya dost tesisleri ve yönetim bilinciyle faaliyetlerine devam etmektedir. Önümüzdeki süreçte de ülke kalkınmasına katkılarını esirgemeden sunmaya devam edecek olan Acargroupsan a.ş bir dünya markası olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Projelerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin